Loading...
O firmie 2018-01-15T11:56:48+00:00

O biurze

Kancelaria Doradcy Rynku Nieruchomości „ARKADIA NIERUCHOMOŚCI”
oferuje usługi w zakresie:

– pośrednictwa w sprzedaży,
– kupna i wynajmie wszystkich rodzajów nieruchomości.

Nasi agenci oraz wszystkie firmy i podmioty prawne, które z nami współpracują, gwarantują pełną, szybką ,profesjonalną obsługę prawną i notarialną w zakresie usługi pośrednictwa.

Pomagamy w otrzymaniu przez naszych Klientów kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, współpracując w tym zakresie z kilkoma bankami.

Zapewniamy Klientom możliwość skorzystania z naszej bogatej oferty oraz biur zrzeszonych w ramach konsorcjum Real Net.

Zapraszamy do zgłaszania nam do sprzedaży swoich mieszkań, działek i domów.

Biuro jest członkiem Polskiej Federacji Pośredników Nieruchomości i Poznańskiego Stowarzyszenia Pośredników. Proponujemy Państwu możliwość zawarcia umowy pośrednictwa sprzedaży nieruchomości na wyłączność. Tego rodzaju umowa jest najbardziej korzystna dla Klienta chcącego sprzedać swoją nieruchomość. Patrz artykuł w zakładce PORADY.

W ramach prac KANCELARII DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI posiadając certyfikaty szkoleń amerykańskiej organizacji CCIM pomagamy w podjęciu decyzji inwestycyjnych dla firm a także osób fizycznych chcących zainwestować najkorzystniej w nieruchomości.

Porządkujemy stany prawne nieruchomości, pomagamy w ich odzyskiwaniu (zwroty), wykonujemy podziały nieruchomości, a także przeprowadzamy ich inwentaryzacje.

Wykonujemy także kompleksowe inwestycje w nieruchomości od momentu ich zakupu przez ich sprzedaż po wykonanie kapitalnego remontu i pełnej renowacji.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy z KANCELARIĄ DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI oraz z Biurem Obrotu Nieruchomościami „ARKADIA”.